Pomoc Frankowiczom Warszawa - kredyty frankowe CHF
Pomoc Frankowiczom Warszawa - kredyty frankowe CHF

Pomoc Frankowiczom Warszawa - kredyty frankowe CHF

Trzeba powiedzieć wprost, że oferowanie kredytów waloryzowanych do franka szwajcarskiego było swoistego rodzaju zamachem na prawa konsumenckie. Szczęśliwie, orzecznictwo zostało już sprecyzowane dlatego śmiało można podjąć się walki z Bankiem i odzyskać swoje pieniądze.

Kredyt frankowy – czym jest i o co to całe zamieszanie

Kredyty CHF były przydzielane nawet przed rokiem 2000. Jednak ich liczba wzrosła kuriozalnie w latach 2005-2008. Wtedy kurs franka szwajcarskiego był skrajnie niski, a więc Banki z chęcią oferowały kredyt frankowy, ale zawierały w nim klauzule abuzywne – czyli paragrafy niezgodne z prawem, które rzutowały na całą treść umowy i pozwalały bankowi dowolnie manipulować kursem. Z dnia na dzień wartość franka szwajcarskiego rosła, a rekord został przekroczony

Tym samym naruszyły dyrektywę  unijną, prawo bankowe oraz dobro konsumenta. Powołując się na tzw. Tabele Kursowe banki same mogły ustalić sobie kurs franka, co nie jest zgodne z prawem.

Pomoc Frankowiczom Warszawa - kredyty frankowe CHF
Pomoc Frankowiczom Warszawa – kredyty frankowe CHF

Cały proceder zmieniła ustawa antyspreadowa wprowadzona w 2011 roku. Pozwoliła ona Frankowiczom na zakup waluty w kantorze, dzięki czemu kredytobiorcy mogli znaleźć sobie najtańszy kurs, jednak nawet takie rozwiązanie nie ma porównania do kursu w dniu, w którym Frankowicz zaciągnął kredyt.

Odfrankowienie, unieważnienie, a może ugoda?

Dziś, aby pozbyć się kredytu we frankach można rozpatrywać właściwie trzy możliwości.

Rzetelną ugodę, która wiąże się z przewalutowaniem kredytu można uzyskać dopiero na drodze sądowej. Jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest odfrankowienie lub unieważnienie umowy CHF. Co to oznacza dla Frankowicza?

Odfrankowienie umowy jest jednym z możliwych postanowień sądu. Tym samym, mamy do czynienia z przewalutowaniem kredytu frankowego na złotowy. Jednakże wtedy bierze się pod uwagę wyłącznie warunki, które zostały ustalone między Bankiem, a kredytobiorcom w zawarcia umowy. Jeżeli zdecydujesz się walczyć, nasza firma zapewni ci:

  • zwrot z tytułu nadpłaconych rat
  • zmniejszenie salda zadłużenia
  • zmniejszenie raty kredytu

Unieważnienie natomiast oznacza, że umowa nie powinna zostać zawarta i jest bezskuteczna – wtedy wykreśla się całe saldo zadłużenia i rozlicza się zgodnie z teorią dwóch kondykcji – polegająca na tym, że każda ze stron powinna oddać sobie świadczenia.

Nasza firma wygrała już z wieloma Bankami, m.in z: Millenium, mBankiem czy Santander Consumer Bankiem. Nasze doświadczenie nie jest tylko teoretyczne. Ma odniesienie do rzeczywistości, dlatego wiemy jak działać i jak wygrywać.

Pomoc Frankowiczom w Warszawie i całej Polsce

Na szczęście Frankowicze już nie są z tym problemem sami. Kilka lat temu, polskie prawo jeszcze nie było sprecyzowane w kwestii kredytów frankowych. Jednak linia orzecznictwa diametralnie się zmieniła w 2019 roku. TSUE – Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Wydał wyrok, w którym dopatrzył się nieuczciwych warunków w umowie. Od tego czasu spraw frankowych przybywa, gdyż orzecznictwo stało się pro-konsumenckie. Nasza firma może udzielić pomocy Frankowiczom, którzy chcą walczyć o swoje prawa. Jesteśmy skuteczni, rzetelni i w każdą sprawę wkładamy całe serce.

Pomoc Frankowiczom w Warszawie i całej Polsce
Pomoc Frankowiczom w Warszawie i całej Polsce

Ponadto, w kwietniu tego roku padł rekord spraw prowadzonych przeciw Bankom. W ciągu 30 dni przybyło ponad 3000 spraw. Nasi eksperci w rzetelny sposób pomogą ci w uzyskaniu kompleksowej wiedzy o kredycie – wystarczy zrobić pierwszy krok.

Co dalej z Sądem Najwyższym?

Od marca 2021 roku Frankowicze oczekiwali na stanowisko Sądu Najwyższego w kwestii kredytów frankowych, jednak SN nie podjął tematu ani nie stworzył merytorycznych odpowiedzi. Sądy mają orzekać tak jak dotychczas – czyli nic się nie zmieniło i jest to bardzo dobra informacja. Frankowicze nadal będą wygrywać!

Czy da się wygrać z Bankiem w sprawie frankowej?

Odpowiedź jest oczywista – da się i nasza firma niejednokrotnie tego dokonała.

Dzieje się tak głównie dlatego, że Banki złamały szereg przepisów. Nie stosowały się do prawa, wprowadzały nieuczciwe paragrafy do umowy, nie precyzowały swojego wynagrodzenia, a także często nie pozostawiały kredytobiorcy wyboru. Nasi eksperci świetnie znają się na swojej pracy. Jednak historie, które czasem słyszymy łamią serce. Niejednokrotnie dowiadywaliśmy się od klientów, że podczas zaciągania kredytu wybór był właściwie żaden. Banki często uznawały, że potencjalnego kredytobiorcy nie stać na kredyt złotówkowy. Wtedy był im oferowany kredyt we frankach, przez który Bank dowolnie mógł manipulować kursem CHF. Dlatego też kredyt frankowy właściwie nie ma swojego końca. Mimo spłaty kredytu, saldo często stoi w miejscu lub maleje bardzo wolno choć rata wzrasta z każdym miesiącem. Z tego powodu poszkodowani Frankowicze wpłacają więcej niż powinni, a Banki na każdej racie zarabiają podwójnie. Z tego powodu powinno się walczyć o swoje prawa i pieniądze. Nasi eksperci wytłumaczą ci jak to zrobić.

Nasza firma ma siedzibę w samej stolicy Polski – w Warszawie. Właśnie tutaj odbywa się większość spraw, a całkiem niedawno powstał nawet specjalny wydział przeznaczony do spraw frankowych.

Na początek oferujemy bezpłatną analizę umowy kredytowej CHF. Nasi specjaliści sprawdzają umowę o kredyt frankowy. Wskazują także klauzule abuzywne oraz określają korzyści jakie można uzyskać zarówno w przypadku odfrankowienia, jak i unieważnienia umowy kredytowej. Przedstawiamy kompleksową wiedzę na temat kredyt, a przede wszystkim oceniamy czy gra będzie warta świeczki.

Nasi eksperci uwolnią Cię od kredytu we frankach

Trzeba pamiętać, że każdy przypadek jest indywidualny, dlatego też nasza firma w ten sposób ocenia każdą sprawę. Wszystko oczywiście sprowadza się do analizy umowy, ponieważ to ona pozwala na ustalenie stanu rzeczy. Jednakże jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w aspekcie kredytów frankowych i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Pomoc Frankowiczom jest dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego na każdym etapie sprawy zajmujemy się klientem w najlepszy możliwy sposób. Od negocjacji z Bankiem po prawomocny wyrok. Upewnimy się, że odzyskasz to, co straciłeś na nieuczciwych warunkach w swojej umowie, a przede wszystkim sprawimy, że wreszcie będziesz zupełnie wolny od kredytu.

Frankowicze wygrywają w sądach!

Z każdym miesiącem przybywa kilka tysięcy spraw na wokandę, a Frankowicze wygrywają w sądach. Trzeba pamiętać, że prawo stoi po właściwej stronie. Sędziowie wprost mówią, że wiedzą co robić z kredytami frankowymi.

Frankowicze wygrywają w sądach!
Frankowicze wygrywają w sądach!

Bankom kończy się zarówno czas, jak i argumenty. W ciągu ostatnich lat otrzymaliśmy najbardziej istotne odpowiedzi, choćby odnośnie tego jak postępować przy unieważnieniu umowy kredytowej.
2021 rok to czas w którym trzeba działać. Nasza firma wraz z gronem ekspertów przedstawi ci kompleksowy plan działania. Korzystne wyroki nieustannie zapadają po stronie Frankowiczów, dlatego jeśli chcesz otrzymać pomoc wystarczy się z nami skontaktować. Banki wiedzą, że nie mają szans w tym sporze. Nieustannie zwiększają swoje rezerwy pieniężne, które przeznaczają na zwrot świadczeń dla Frankowiczów, których umowa została unieważniona. Z tego powodu już dawno powinieneś rozpocząć swoją walkę.

Co oferujemy?

  • Nasze doświadczenie, mające przełożenie na praktykę.
  • Grono ekspertów, którzy przeprowadzą szczegółową analizę twojej umowy kredytowej.
  • Indywidualną i dostosowaną do potrzeb współpracę.
  • Opiekę na każdym etapie sprawy.
  • Odzyskanie należnych świadczeń.
  • Stały kontakt oraz rzetelną wiedzę.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby uwolnić cię od nieszczęścia na które skazał cię Bank. Nie tylko wskażemy ci dlaczego warto walczyć, ale również przedstawimy co możesz zyskać i jaką masz szanse. Banki podczas udzielania kredytów frankowych nie postępowały właściwie. Kredytobiorcy często nie byli informowani o ryzyku, nie mogli też mieć pojęcia jak sytuacja rozwinie się w przyszłości. Dziś znajdujemy się w miejscu, w którym mamy do dyspozycji wszystkie narzędzia, niezbędne do walki: doświadczenie, podstawy prawne, rewelacyjną linię orzeczniczą i zespół ekspertów w naszej firmie, którzy pomogą ci przeprawić się przez całą drogę, aż do momentu wygranej.