Szukasz najtańszego kredytu hipotecznego w Warszawie? Nie masz czasu na porównywanie ofert banków? Zrobimy to za Ciebie bezpłatnie!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów hipotecznych w Warszawie, zadzwoń!

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy warszawskie banki! Porównujemy oferty kredytów hipotecznych za darmo!
Prześwietlamy warszawskie banki! Porównujemy oferty kredytów hipotecznych za darmo!

Decyzja o zakupie lub remoncie mieszkania nie należy do najłatwiejszych. Często zapada dopiero w ostatniej chwili, co może wiązać się z pewnymi błędami. Osoby, które podjęły decyzję o zakupie mieszkania lub jego remoncie, wiedzą, że stoją za tym wysokie koszty finansowe. To, na jakiej wielości remont czy nowe mieszkanie będziemy mogli sobie pozwolić, zależy przede wszystkim od zasobności naszego portfela. Zdecydowanie będziemy potrzebowali większej ilości gotówki, aby w trakcie dokonywanego remontu nie okazało się, że nie mamy już pieniędzy na dalszą pracę.

Sprawdź również – Bezpieczny kredyt 2% w Warszawie

W przypadku planowania zakupu mieszkania lub przeprowadzenia remontu możemy ubiegać się o kredyt w banku. Dzięki niemu bez problemu będziemy mogli dokończyć prace w całości. Kredyt bankowy przyda się także, gdy chcemy kupić mieszkanie, które wymaga kapitalnego remontu. Kredyt hipoteczny powiększony o dodatkową gotówkę na remont nie jest wielkim wyzwaniem, ale możemy potrzebować wsparcia eksperta kredytowego. Na pewno przed ubieganiem się o taką pomoc finansową, musimy dokładnie obliczyć ewentualne koszty zakupu lub remontu nieruchomości. Dzięki temu będziemy wiedzieli, ile pieniędzy jest nam potrzebnych i czy zdołamy je odłożyć, czy też będzie potrzebny kredyt hipoteczny lub gotówkowy.

Kredyt hipoteczny Warszawa - mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny Warszawa Bemowo – mieszkaniowy – bezpłatnie porównanie ofert

Istotną decyzją, którą podejmiemy przed rozpoczęciem remontu, jest to, czy wykonamy go samodzielnie, czy też zaangażujemy do tego profesjonalną ekipę remontową. Jeśli do remontu podejdziemy samodzielnie, możemy zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Minusem tego rozwiązania jest jednak konieczność posiadania przynajmniej minimalnej wiedzy dotyczącej przeprowadzanych prac. W sytuacji, gdy zdecydujemy się jednak na zatrudnienie fachowców, musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami, które w ostatnich czasach mogą być naprawdę wysokie. Dobrze jest wybierać te ekipy, które nie zaskoczą nas niepotrzebnymi, nadprogramowymi kosztami.

Bez względu na to, którą opcję wybierzemy remont mieszkania i tak wiąże się zwykle z wysokimi nakładami finansowymi, co nierzadko zmusza właścicieli nieruchomości do zaciągnięcia kredytu na remont. Źródeł finansowania i rodzajów kredytów jest wiele. Gdy remontujemy posiadaną już nieruchomość, zwykle wybierany jest kredyt gotówkowy. Gdy chcemy kupić mieszkanie do remontu, można wnioskować o kredyt hipoteczny powiększony o koszty remontu. Podobnie jeśli chodzi o kredyt hipoteczny na dom.

Przed zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego w Warszawie powinniśmy dokładnie przeanalizować nasze możliwości finansowe. Warto poprosić o pomoc doświadczonych ekspertów kredytowych, którzy pomogą dobrać najlepszą ofertę banków. Pamiętajmy, że kredyt hipoteczny zaciągany jest na wiele lat, a na jego wysokość wpływ ma m.in. marża, prowizja czy samo ubezpieczenie mieszkania lub domu.

Oferta kredytu hipotecznego w Warszawie – którą wybrać? Zadzwoń!


Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Warszawie

Telefon: +48 533 88 78 78


Bezpłatne porównanie kredytów hipotecznych, mieszkaniowych w Warszawie na rok 2022

Kredyt hipoteczny w Warszawie, inaczej zwany kredytem mieszkaniowym daje wiele możliwości. Przeznaczyć go można bowiem zarówno na zakup mieszkania, jak i budowę domu czy zakup działki budowlanej. Wiele osób przed zaciągnięciem kredytu mieszkaniowego obawia się jednak o to, że “zastawem” dla banku staje się sama kupowana nieruchomość, czyli dochodzi do ustanowienia tzw. hipoteki. Jeśli przestaniemy spłacać kredyt hipoteczny, bank w prosty sposób może przejąć finansowaną nieruchomość.

Z racji tego, że kredyt mieszkaniowy w Warszawie czy innym dużym mieście to zobowiązanie nierzadko przekraczające pół miliona złotych, warto wcześniej porównać oferty kredytów hipotecznych i sprawdzić, która z nich będzie spełniała nasze oczekiwania i możliwości finansowe.

Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług doradcy kredytowego w Warszawie, który współpracując z wieloma bankami z całej Polski, bezpłatnie porówna oferty kredytów hipotecznych i przedstawi najlepsze z nich i zaprezentuje jakie są aktualne dobre kredyty na mieszkanie.

Usługi doradców finansowych i doradców kredytowych świadczone są nie tylko na terenie Warszawy, ale także wielu miast całej Polski. 
Doradca kredytowy Warszawa służy pomocą 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu.

Kredyty hipoteczne z Ekspertami Finansowymi z Warszawy:

Dzięki współpracy z wieloma bankami w kraju niezależni eksperci kredytowi z Warszawy mogą zaproponować lepsze warunki kredytowe na zakup mieszkania czy domu. Współpraca z ekspertem finansowym z Warszawy to m.in.:

  • Uproszczona procedura udzielania kredytu;
  • akceptacja wszelkich regularnych źródeł dochodu;
  • udzielenie kredytu na poziomie przewyższającym spłacany kredyt;
  • dodatkowa wolna kwota kredytu na dowolny cel;
  • kredyt do 90 % wartości inwestycji;
  • decyzja kredytowa w 7 dni;
  • kompleksowa obsługa w miejscu i czasie wskazanym przez klienta;
  • brak jakichkolwiek opłat i prowizji pobieranych od Klienta.

Co to jest hipoteka? Podpowiada doradca mieszkaniowy

Hipoteka jest jednym ze sposobów zabezpieczenia roszczeń przez wierzycieli. Ustanowienie hipoteki na mieszkaniu czy domu, ma na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z udzielaniem wielotysięcznego i wieloletniego zobowiązania. Bank udzielając kredytu hipotecznego, dokona wpisu w księdze wieczystej finansowanej nieruchomości. Każdorazowo, gdy mówimy o hipotece, mamy do czynienia z wierzycielem hipotecznym, który w przypadku kredytu mieszkaniowego będzie bank oraz dłużnikiem hipotecznym, którym jest kredytobiorca.

Kredyt hipoteczny, jak sama nazwa wskazuje, wiąże się z koniecznością ustanowienia hipoteki na finansowanej nieruchomości. Bez względu na to, czy bierzemy kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Warszawie, budowę domu pod Warszawą czy zakup działki budowlanej w okolicach Warszawy, każdorazowo banki będą wymagały zabezpieczenia na finansowanej nieruchomości. Kredyty hipoteczne obarczone są zatem hipoteką, bez względu na rodzaj nieruchomości.

Kredyty hipoteczne możemy zaciągać zarówno w walucie polskiej, ale także walutach obcych, jednak tutaj Komisja Nadzoru Finansowego nieco zaostrzyła ostatnio zasady ich przyznawania. Jeśli nie jesteśmy pewni tego, czy kredyty mieszkaniowe / kredyty hipoteczne są dla nas, warto skontaktować się z ekspertem finansowym z Warszawy, który wskaże różne możliwości.

Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny – porównanie

Eksperci kredytowi z Warszawy mogą pomóc także w zaciągnięciu tzw. pożyczki hipotecznej, która często mylona jest z typowym kredytem hipotecznym. Niestety są to dwa różne produkty bankowe, co trzeba dokładnie odróżnić.

Pożyczka hipoteczna charakteryzuje się tym, że otrzymane od banku pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel, jednak aby je otrzymać, musimy posiadać już dowolną nieruchomość, na której bank dokona zabezpieczenia w postaci hipoteki.

Jeśli przestaniemy spłacać pożyczkę hipoteczną, bank w prosty sposób może przejąć naszą nieruchomość. Pożyczka hipoteczna, jak widać, jest zupełnie innym produktem, niż kredyty hipoteczne, które zaciągane są wyłącznie na zakup określonego mieszkania czy domu, pożyczka hipoteczna możliwa jest wyłącznie, gdy posiadamy już jakąś nieruchomość.

Kredyty hipoteczne w Warszawie na mieszkanie lub dom w całej Polsce

Kredyt hipoteczny w Warszawie można zaciągnąć na dowolną nieruchomość zlokalizowaną na terenie całej Polski. Ważne jest, abyśmy byli świadomi tego, że kredyt mieszkaniowy wiąże się z koniecznością przedłożenia bankowi wielu dokumentów dotyczących samej nieruchomości, ale także naszej zdolności kredytowej, osiąganych dochodów czy historii spłacania poprzednich kredytów. Przed udzieleniem nam kredytu hipotecznego na mieszkanie w Warszawie czy innym mieście Polski, bank dokładnie sprawdzi nasze możliwości finansowe.

Kredyt mieszkaniowy w Warszawie nie musi wiązać się z zakupem nieruchomości w stolicy. Doświadczony ekspert kredytowy z Warszawy jest w stanie wybrać najlepszą ofertę kredytową, dzięki której sfinansujemy dowolną nieruchomość na terenie całego kraju.

Dlaczego warto zaufać Ekspertowi Finansowemu przy kredycie hipotecznym w Warszawie?

Ekspert kredytowy, dawniej zwany doradcą finansowym lub doradcą kredytowym (Ustawa z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami, zabrania używania nazwy: “doradca kredytów hipotecznych Warszawa” pośrednikom bez certyfikatu) posiada w swojej ofercie wiele kredytów hipotecznych udzielanych przez banki z całej Polski. W odróżnieniu od pracownika banku ma on możliwość porównania ofert banków oraz przedstawienia ich wszystkich wad i zalet. Warto zdać sobie sprawę, iż przy kredycie hipotecznym na 30 lat o wielkości 300.000 zł różnice w całkowitym koszcie kredytu przekraczają nawet 70.000 złotych! Nie pozwól, aby decyzją o wydaniu tak dużej kwoty decydował przypadek. Zaufaj ekspertom kredytowym, dzięki którym oszczędzisz swój czas i naprawdę dużo pieniędzy. Kredyty hipoteczne w Warszawie – tylko u Niezależnych Ekspertów Finansowych.

Kredyt na mieszkanie w Warszawie – oferta kredytu hipotecznego

W ostatnich latach wiele osób coraz częściej myśli o tym, aby zainwestować w mieszkanie w Warszawie. Jeśli myślimy poważnie o inwestycji na lata i chcemy ją sfinansować kredytem hipotecznym, to nie będzie lepszego wyboru niż duże miasto, właśnie takim jak Warszawa. W przypadku, gdy kredyt mieszkaniowy chcemy przeznaczyć na zakup mieszkania w Warszawie dla siebie, warto podejść do tematu ostrożnie i z pełnym zaangażowaniem. W ostatnim czasie coraz ciężej jest bowiem otrzymać dobry i tani kredyt na mieszkanie w Warszawie. Pomocny w tym może być doświadczony i niezależny ekspert finansowy, bądź ekspert kredytowy z Warszawy, który znając rynek nieruchomości w stolicy i posiadając dostęp do wielu ofert banków, przedstawi tę, która będzie skrojona na nasze możliwości finansowe.

Dzięki doradcy finansowemu lub ekspertowi kredytowemu z Warszawy możemy łatwiej otrzymać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w Warszawie, lub budowę domu w okolicach. Dzięki profesjonalnym kalkulatorom kredytowym pośrednicy finansowi mogą w kilkanaście minut przedstawić najlepsze oferty kredytowe wielu banków z Polski.

Ekspert finansowy Warszawa – Twój niezależny pośrednik kredytowy.


Niezależny Ekspert Finansowy poleca kredyty hipoteczne, które charakteryzują się niskim kosztami finansowymi. Nasi pośrednicy finansowi szybko i bez zbędnych formalności pomogą Ci uzyskać środki finansowe na zakup mieszkania lub domu.

Sprawdź nasze opinie: https://biurokredytowe.warszawa.pl/doradca-kredytowy-warszawa-opinie/

Umów się na bezpłatne spotkanie z Ekspertem Finansowym z Warszawy

telefon: +48 533 88 78 78