Eksperci Finansowi Warszawa

Witamy na stronie Biura Kredytowego Doradców Kredytowych w Warszawie, 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

– doradztwa przy wyborze odpowiedniego kredytu
– doradztwa przy wyborze konsolidacji kredytów
– udzielania kredytów: gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, firmowych oraz pożyczek
– ogólnego doradztwa finansowego, związanego z inwestycjami, lokatami, ubezpieczeniami.

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy do Klientów na indywidualne konsultacje. Można również umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie w naszym biurze kredytowym.

Udzielamy wyłącznie kredytów bankowych oraz oferujemy inne produkty bankowe. Dzięki szerokiej ofercie wielu banków, możemy zaoferować najlepszą, indywidualnie dopasowaną ofertę. Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Zamiast sprawdzania oferty banków, odwiedzania poszczególnych banków lub wyboru przypadkowej oferty, otrzymują Państwo przygotowane przez nas symulacje kredytów kilku banków do wyboru. Wyjaśniamy niezrozumiałe kwestie, doradzamy przy wyborze najlepszej opcji. Przeprowadzamy przez cały proces: od przedstawienia ofert i wyboru odpowiedniej oferty po złożenie wniosku, przygotowanie dokumentów i uzyskanie kredytu. Pomagamy przy wypełnianiu wniosków kredytowych i przygotowywaniu wymaganych dokumentów.

Jeśli zastanawiają się Państwo jaki kredyt wybrać, z jakiego banku skorzystać – jesteśmy najlepszym źródłem informacji. Dbamy o Wasz czas i pieniądze!

Zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku. W wyjątkowych sytuacjach możliwe są także konsultacje weekendowe.

Niezależnie Eksperci Finansowi Warszawa: +48 533 88 78 78