Rynek finansowy, a zwłaszcza kredytowy posiada w dzisiejszej dobie masę przeróżnych propozycji. Często słaba znajomość rynku jest powodem frustracji, ponieważ dokonanie wyboru i podjęcie właściwej decyzji jest bez pomocy eksperta niewykonalne. A przecież w wielu przypadkach jest to decyzja na długie lata. I nie ma możliwości, by znać się na wszystkim. Jak zatem zrealizować swoje plany i marzenia, gdy potrzebny jest zastrzyk gotówki ? Jak z sukcesem wybrnąć z zawiłości rynku kredytów i pożyczek, a dodatkowo “nie dać się nabić w butelkę?” 

Jednym z najlepszych rozwiązań jest skorzystanie z bezpłatnej pomocy Eksperta Finansowego z biura Niezależnych Doradców Finansowych  Warszawa. 

Niezależny Doradca Finansowy Warszawa, kim jesteśmy? 

Niezależny Doradca Finansowy Warszawa zrzesza ekspertów finansowych, stanowiących zespół wyspecjalizowanych ludzi, zajmujących się doradztwem w zakresie produktów i usług finansowych. Nasi eksperci jako profesjonaliści działają niezależnie. Współpracują z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Uczciwi, godni zaufania, zupełnie za darmo pomagają wybrać najtańszy kredyt. Bezsprzecznie całkowicie bezpłatnie pomogą też zbadać i ocenić zdolność kredytową. Zgromadzić wymaganą dokumentację i załatwić formalności, a nawet wynegocjować najlepsze warunki finansowania.

Ekspert Finansowy Warszawa, dowiedź się więcej o naszej firmie
Ekspert Finansowy Warszawa, dowiedź się więcej o naszej firmie

Ponieważ współpracujemy z wieloma bankami, spółkami leasingowymi i innymi instytucjami finansowymi posiadamy w portfolio szeroką paletę usług finansowych. Dlatego też możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania z możliwych. Dopasować usługę do potrzeb i możliwości. Reasumując, z pewnością można nam zaufać przede wszystkim dlatego, że jesteśmy zespołem ekspertów wyspecjalizowanych w dziedzinie finansów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, olbrzymi zakres wiedzy i pomagamy całkowicie za darmo.

Niezależny Doradca Finansowy Warszawa, portfolio naszych usług

Nasz szeroka paleta usług obejmuje między innymi: kredyty mieszkaniowy, hipoteczny, konsolidacyjny, refinansowy, samochodowy czy gotówkowy.  Pomagamy w realizacji kredytów w ramach programu “mieszkanie dla młodych”. Pożyczki hipotecznej, kredytu samochodowego, kredytu dla firm, a także kredytu dla osób z przychodami za granicą Polski. 

Doskonale wiemy, że kredyty hipoteczne cechują skomplikowane procedury i duża ilość wymaganych dokumentów. Dlatego każdy z naszych doradców jest wyspecjalizowany przede wszystkim w realizacji kredytów hipotecznych.

Z kolei w ramach produktów inwestycyjnych i oszczędzania możemy zaproponować: plany regularnego oszczędzania, lokaty, fundusze inwestycyjne, emerytury czy produkty strukturyzowane. 

Godnym uwagi jest fakt, że posiadamy również produkty ubezpieczeniowe. Oczywiście ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nieruchomości, a także majątkowe. 

Ponieważ współpracujemy z 27 bankami, spółkami leasingowymi i innymi instytucjami finansowymi posiadamy zróżnicowane usługi. Dlatego możemy zaproponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania z możliwych. Dopasować usługę do potrzeb i możliwości Wręcz “uszyć ją na miarę”.

Z pewnością można nam zaufać. Głównie ze względu na fakt, że jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie finansów. Posiadamy olbrzymi zakres wiedzy, dobrze znamy rynek finansów i nie pobieramy żadnych opłat.

Nasze usługi obejmują pomoc nie tylko dla Klientów Warszawy i okolic. Ekspert kredytowy Warszawa niesie pomoc Klientom w całej Polsce, a także Klientom poza granicami kraju.

Niezależny Doradca Finansowy Warszawa – jak działamy?

W celu rozpoznania Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości, umawiamy indywidualne spotkania w miejscu i porze dogodnej dla Państwa. Oczywiście, jeżeli wolą Państwo spotkać się w biurze zawsze chętnie zapraszamy. Po ustaleniu wskazań, przeprowadzamy szczegółową analizę możliwości oraz wstępnie sprawdzamy zdolność kredytową bez zbędnych, obniżających scoring w BIK zapytań. Oznacza to, że dla przeanalizowania możliwości kredytowych, jednym zapytaniem sprawdzimy Państwa zdolność i punktację w BIK. Nie obniżając przy tym zbytnio Państwa “BIK-owej wiarygodności”. Bez wątpienia jest to bardzo ważnym aspektem. Głównie ze względu na fakt, że duża ilość zapytań powstałych w trakcie indywidualnych poszukiwań kredytu może doprowadzić do czasowej blokady możliwości wnioskowania o kredyt.  

Po wybraniu kilku najkorzystniejszych propozycji przedstawiamy je Państwu. Oczywiście z uwzględnieniem wszystkich parametrów oferty związanych z kosztami kredytu takimi jak marża, prowizja czy ubezpieczenie. Bez wątpienia wesprzemy Państwa w dokonaniu słusznego, najkorzystniejszego wyboru. 

Jako eksperci finansowi pomagamy naszym Klientom w spełnieniu warunków formalnych niezbędnych do uzyskania kredytu. Wyjaśniamy też wszelkie, niezrozumiałe kwestie, tak by wszystko było dla Państwa jasne i przejrzyste.

Decydując się na nasze usługi mają też Państwo gwarancję, że nasz ekspert kredytowy pomoże w wypełnieniu wniosku kredytowego. Podpowie jakie dokumenty należy zgromadzić, będzie służył pomocą do momentu wypłaty kredytu bądź pożyczki.

Godnym uwagi jest fakt, że nasz doradca kredytowy dołoży też wszelkich starań by wynegocjować dla Państwa najlepsze, możliwe warunki kredytu.

W przypadku produktów ubezpieczeniowych czy inwestycyjnych nasza pomoc tak jak w przypadku kredytów, rozpoczyna się od spotkania. Ustalamy na nim Państwa preferencje i oczekiwania. Następnie, po dokładnej analizie nasz doradca finansowy przygotowuje propozycje usług i podpowiada, która dla Państwa będzie najkorzystniejsza. 

Komu możemy pomóc? 

Nasi doradcy niosą pomoc zarówno Klientom indywidualnym, firmowym jak i instytucjonalnym. Pracujemy nie tylko na terenie Warszawy i okolic. Działamy na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju. Służymy pomocą każdemu, kto się do nas zgłosi. Zapraszamy do kontaktu: 

telefonicznego pod numerem +48 533 88 78 78 lub  

mailowego na adres: biuro@ekspertfinansowy.org

a także bezpośrednio w biurze mieszczącym się w Warszawie na ul. ul. Stanisława Moniuszki 1

Z kim współpracujemy?

Decydując się na współpracę z nami jednym spotkaniem zrealizują Państwo wizytę w wielu bankach. Przede wszystkim dlatego, że współpracujemy między innymi z: Alior Bankiem, Bankiem Pocztowym, BOŚ Bankiem, bankiem BGŻ. Bankiem BPH, Citi Bankiem, Dautche Bankiem, Bankiem ING, Nest Bankiem, Bankiem Millenium, Bankiem PKO BP czy mBankiem. Łącznie współpracujemy z 27 bankami. Zatem jedną wizytą automatycznie oszczędzacie Państwo czas, jaki musiałby być poświęcony na odwiedzenie każdej placówki oddzielnie.

Dlaczego warto skorzystać z naszego pośrednictwa? 

Każdy Ekspert Finansowy współpracujący z nami pomaga Klientom całkowicie bezpłatnie, zatem pomoc w wyszukaniu propozycji kredytowej nic Państwa nie kosztuje. Bezsprzecznie bardzo dobrym argumentem na skorzystanie z naszej pomocy jest olbrzymia oszczędność czasu. Poszukując samodzielnie kredytu należy odwiedzić kilka, kilkanaście placówek bankowych. Doinformować się w bieżącej sytuacji na rynku kredytów i samodzielnie dokonać wyboru. Natomiast decydując się na współpracę z nami oszczędzacie Państwo czas, który musiałby zostać przeznaczony na odwiedzanie kolejnych placówek. Z pewnością istotnym jest, że z nami nie obniżą Państwo swojej punktacji w BIK, robiąc zbyt wiele zapytań o kredyt. Dzięki temu zachowają Państwo wiarygodność dla banku.

Ponadto jako nasz Klient nie muszą Państwo się stresować brakiem rozeznania na rynku, by móc podjąć właściwą i najlepszą decyzję. Nasz Doradca Kredytowy przeanalizuje i wybierze najlepsze propozycje, przedstawi je, wyjaśni wszelkie, niejasne zapisy i pomoże dokonać wyboru. Godnym uwagi jest również fakt, iż pomagamy także przy decyzjach dotyczących ubezpieczenia, lokowania oszczędności czy pomnażania kapitału. 

Nasze wieloletnie doświadczenie i rzesza zadowolonych Klientów są godne zaufania. Natomiast ogromny zakres wiedzy oraz zawsze pozytywne podejście do Klienta i jego sprawy są bezsprzecznie warte poznania nas bliżej.

Ponadto spotkanie z nami do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatne. Można zatem jedynie wiele zyskać

Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję, że dołożymy wszelkich starań w osiągnięciu dla Państwa finansowania. Z nami zrealizujecie Państwo wszelkie plany i marzenia. 

Witamy na stronie Biura Doradców Kredytowych w Warszawie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

– pomocy przy wyborze odpowiedniego kredytu,
– pomocy przy wyborze konsolidacji kredytów,
– udzielania kredytów: gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, firmowych oraz pożyczek,
– ogólnego doradztwa finansowego, związanego z inwestycjami, lokatami, ubezpieczeniami.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, dojeżdżamy do Klientów na indywidualne konsultacje. Można również umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie w naszym biurze kredytowym.

Udzielamy wyłącznie kredytów bankowych oraz oferujemy inne produkty bankowe. Dzięki szerokiej ofercie wielu banków, możemy zaoferować najlepszą, indywidualnie dopasowaną ofertę. Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Zamiast sprawdzania oferty banków, odwiedzania poszczególnych banków lub wyboru przypadkowej oferty, otrzymują Państwo przygotowane przez nas symulacje kredytów kilku banków do wyboru. Wyjaśniamy niezrozumiałe kwestie, doradzamy przy wyborze najlepszej opcji. Przeprowadzamy przez cały proces: od przedstawienia ofert i wyboru odpowiedniej oferty po złożenie wniosku, przygotowanie dokumentów i uzyskanie kredytu. Pomagamy przy wypełnianiu wniosków kredytowych i przygotowywaniu wymaganych dokumentów.

Jeśli zastanawiają się Państwo jaki kredyt wybrać, z jakiego banku skorzystać – jesteśmy najlepszym źródłem informacji. Dbamy o Wasz czas i pieniądze!

Zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku. W wyjątkowych sytuacjach możliwe są także konsultacje weekendowe.

Proszę pamiętać iż spotkanie z nami nic nie kosztuje a zyskać mogą Państwo bardzo dużo czasu na samodzielnym porównywaniu ofert oraz do kilkudziesięciu tysięcy złotych – w przypadku wybrania niekorzystnej oferty kredytu hipotecznego w Warszawie. Zaufaj specjalistą! Przygotujemy bezpłatną symulację kosztów aby wybrać kredyt który kosztuje najmniej.

Działamy we wszystkich dużych miastach w woj. mazowieckim: Radom, Siedlce, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Płock, Legionowo, Ciechanów, Żyrardów. Ponadto mamy siedziby we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Warszawie

Telefon: +48 533 88 78 78