Kredyt gotówkowy w Warszawie – porównanie

W dzisiejszych czasach najwięcej osób ubiega się o kredyt gotówkowy. Kredyt ten w praktyce może być przyznawany każdemu kto spełnia wymagania przedstawiane przez dany bank. Co ważne kredyt ten przeznaczony jest na własne indywidualne potrzeby. Osoba ubiegająca się o tego typu pomoc finansową nie musi określać się na co potrzebuje pieniądze. Jednak głównie wydawane są one na realizację podstawowych potrzeb osoby, rodziny. Są to remonty, zakup potrzebnych sprzętów, wyjazdy, spłacenie innych kredytów. Jednak niezależnie od przeznaczenia kredytu każda osoba musi posiadać poszczególne dokumenty.

Konieczne jest posiadanie wniosku z danego banku o ubieganie się o kredyt. Na wniosku tym znajduje się kwota kredytu, liczba rat, podstawowe dane kredytobiorcy, jego inne zobowiązania finansowe, jego sytuacja zawodowa w naszym biurze mamy wnioski wszystkich banków działających w Polsce.

Kredyt gotówkowy - porównanie ofert

Jednak nie jest to jedyny potrzebny dokument. Dana osoba musi bowiem przedstawić zaświadczenie o swoich zarobkach. Jeżeli dana osoba pracuje zaświadczenie te przedstawione jest przez pracodawcę. Musi ono posiadać wpisane wynagrodzenie netto oraz brutto. Również konieczne jest potwierdzenie iż dana osoba nie ma zajęcia komorniczego. Oprócz tego dokument te zawiera podstawowe dane pracodawcy oraz firmy. Dzięki temu bank będzie miał możliwość sprawdzenia autentyczności firmy oraz skontaktować się w celu potwierdzenia czy dana osoba rzeczywiście jest w niej zatrudniona. W niektórych przypadkach bank nie wymaga jednak zaświadczenia o zarobkach ale umowy o pracę. Również i tam znajdują się bowiem wszelkie ważne wiadomości o kredytobiorcy. Kolejnym potrzebnym dokumentem jest oczywiście aktualny dowód osobisty.


Porównamy dla Ciebie oferty wszystkich kredytów gotówkowych w Warszawie

Porównamy dla Ciebie oferty wszystkich kredytów gotówkowych

Niektóre banki w momencie gdy dana osoba ubiega się o kredyt konsumpcyjny wymagają wyciągu z konta. Odbywa się to głównie gdy po taki kredyt udajemy się do banku innego niż ten w którym mamy swój rachunek oszczędnościowy. Wówczas bowiem bank nie wie czy dane wynagrodzenie jest przelewane na konto. Dzięki takim wiadomościom bank sprawdza jak kształtują się nasze zobowiązania, wydatki, zyski. Jest to bardzo ważna informacja podczas sprawdzania zdolności kredytowej. Gdy już kredytobiorca posiada wszystkie ważne dokumenty może udać się do banku aby dowiedzieć się czy jest możliwość otrzymania kredytu. Jak można zauważyć procedura przyznawania kredytu gotówkowego jest dość długa i nie każdy kredytobiorca wie jak ją rozpocząć. Dlatego też w takich przypadkach bardzo pomocni okazują się nasi doradcy którzy bardzo dokładnie wytłumaczą nam jak ubiegać się o taki kredyt. Co ważne pomogą w wypełnieniu szeregu potrzebnych dokumentów. Oczywiście na samym początku ważne jest wybranie odpowiedniego banku. Nasi doradcy w placówce w Warszawie przedstawią kredytobiorcy dokładne porównanie banków udzielających kredyty gotówkowe. Dzięki temu my sami mamy możliwość wybrania dla siebie korzystnej oferty zarówno pod względem sumy kredyty, jak i czasu trwania rat oraz ich wysokości.

Niezależnie Eksperci Finansowi Warszawa: +48 533 88 78 78