Czy osoby pracujące za granicą mogą otrzymać kredyt w Polsce? -
Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa

Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa

Czy osoby pracujące za granicą mogą otrzymać kredyt w Polsce? – Sytuacja, w której osoba zarabiająca aktualnie za granicą, chce kupić mieszkanie w Polsce nie jest wcale rzadka. Dotyczy ona zarówno Polaków, którzy myślą o powrocie do kraju, jak również planujących zarabiać dodatkowo na wynajmie. Bywa też tak, że nieruchomość ma być przeznaczona dla rodziny, której członek pracuje w innym kraju.

W wielu tego typu przypadkach konieczne jest zaciągnięcie kredytu, jednak czy można starać się o niego w Polsce, jeśli przychody uzyskiwane są za granicą? Okazuje się, że tak. Natomiast jest to nieco bardziej skomplikowane, a oferta nie jest tak bogata, jak w przypadku standardowych kredytów mieszkaniowych i hipotecznych. Oczywiście warto zacząć od zorientowania się jak wygląda cała procedura, jakie są wymagania oraz propozycje poszczególnych banków. W tym celu najlepiej skontaktować się z niezależnym doradcą finansowym. Wszystkie osoby zainteresowane opisanym tematem zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem w Warszawie. Pomagamy i radzimy na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu, a w razie potrzeby również podczas dokonywania jego spłaty.

Czy osoby pracujące za granicą mogą otrzymać kredyt w Polsce?
Czy osoby pracujące za granicą mogą otrzymać kredyt w Polsce?

Przede wszystkim warto brać pod uwagę fakt, że propozycje różnych banków mogą być zupełnie inne. Nie tylko przedstawimy Ci różne oferty, ale również pomożemy wybrać najlepszą z nich. Postaramy się wynegocjować niższy wkład własny, optymalne raty i okres ich spłaty, możliwie jak najbardziej korzystną formę zabezpieczenia, a także uproszczenie procedur. Jednym z przykładów jest wymóg przelewania pieniędzy na konto znajdujące się w polskim banku, dzięki czemu możliwe staje się udowodnienie, iż posiada się zdolność kredytową. Natomiast często jest to po prostu niemożliwe. Wówczas pomożemy znaleźć inne rozwiązanie, dzięki któremu bank będzie mógł przeanalizować Twoją sytuację finansową.


Z naszą pomocą uzyskasz kredyt z przychodami z za granicy

Jeśli o kredyt w Polsce stara się osoba, która jest zatrudniona za granicą na umowę o pracę, to ma ona większe szansę na dobre warunki i pozytywną odpowiedź, niż każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą. Tutaj również największą barierą jest problem ze sprawdzeniem przez bank wszystkich niezbędnych danych. W związku z tym, nawet jeśli banki zgadzają się na przyznanie kredytu, to często proponują mniej korzystne warunki. Podobna sytuacja dotyczy osób przebywających i zarabiających w krajach, które nie należą do Unii Europejskiej. Dlatego warto podjąć współpracę z doradcą finansowym, który zadba na przykład o to, żeby wysokość wkładu własnego nie została za bardzo podwyższona. Poza tym można wziąć pod uwagę ustanowienie pełnomocnika – to właśnie z nim będziemy wówczas współpracować na miejscu. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu gotówkowego, samochodowego, firmowego czy konsolidacyjnego, bo osoby pracujące za granicą mogą brać je wszystkie pod uwagę.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:
https://kredytyzagranica.pl/
Lub pod numerem telefonu:+48 533 88 78 78