Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa - zrób to z głową!
Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa

Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa

Wychodząc na przeciw potrzebom przedsiębiorców oraz drobnych klientów indywidualnych, placówki bankowe dosyć energicznie ruszyły z kampaniami marketingowymi dotyczącymi ciekawego produktu, którym niewątpliwie jest kredyt konsolidacyjny. Oznacza on przyznanie pożyczki, która spłaca inne, mniejsze ale za to wysoko oprocentowane kredyty gotówkowe. I tak na przykład, jeśli klient banku posiada niewielkie kredyty u różnych pożyczkodawców, jeden bank może spłacić wszystkie te należności jednorazowo. Wówczas powstaje dług wobec jednej, konkretnej placówki bankowej. Takie rozwiązanie może okazać się bardzo korzystne z kilku względów. Tutaj znajdziesz dobre kredyty gotówkowe ranking uwzględniający wszystkie ukryte koszty.

Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa
Konsolidacja kredytów gotówkowych Warszawa

Kredyty gotówkowe konsolidacyjne to zwykle oszczędność, dlatego że spłata kilku kredytów jednorazowo odcina konieczność opłacania wysokich odsetek. Kredyt są spłacone szybciej, to ze względów finansowych wychodzi bardzo korzystnie, o ile oczywiście w umowie kredytowej znajduje się paragraf mówiący o możliwości wcześniejszej spłaty. Nieco niższe oprocentowanie, jakie dają kredyty gotówkowe konsolidacyjne to z pewnością ulga dla wielu klientów. Jednak aspekt finansowy to nie jedna korzyść. Chodzi także o to, iż kredyt konsolidacyjny, to jedna, jedyna pożyczka. W tym przypadku klient pamięta tylko o jednej zbiorczej racie kredytu. Jest to jedna data do zapamiętania, jeden harmonogram spłat, jeden przelew na miesiąc. Jeśli pożyczkobiorca reguluje swoje należności w okienku pocztowym lub bankowym, to tym bardziej opłaca mu się postawić na kredyt konsolidacyjny, gdyż jednorazowo płaci za obsługę zlecenia przelewu.

Pożyczka konsolidacyjna gotówkowa nie musi dotyczyć łączenia kilku kredytów z różnych placówek, gdyż istnieje możliwość zamienienia dwóch pożyczek w tym samym banku na konsolidację. Klient, którego bank dobrze zna, a dokładniej mówiąc może prześledzić długą historię operacji na koncie danej osoby czy firmy, jest kredytobiorcą pewnym, często tez godnym zaufania. W takim przypadku konsolidując kredyt, można też liczyć na dodatkowe środki finansowe przyznane przez bank. Kredyt trochę się zwiększa – o ile oczywiście klient banku potrzebuje dodatkowej pomocy finansowej, ale cała operacja nie wymaga już dużej ilości formalności. W przypadku znacznego polepszenia sytuacji finansowej pożyczkodawcy, bardzo często kredyt konsolidowany można spłacić szybciej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Warszawie

Telefon: +48 533 88 78 78